4LifeDolce

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
4LifeDolce


    Plata pentru job'urile secundare

    Admin cse
    Admin cse
    Admin
    Admin


    Respectarea Regulilor : Plata pentru job'urile secundare  10mo11c
    Browser : Plata pentru job'urile secundare  260zltj
    Mesaje : 222
    Data de inscriere : 20/06/2010
    Varsta : 30
    Localizare : Romania

    Plata pentru job'urile secundare  Empty Plata pentru job'urile secundare

    Mesaj Scris de Admin cse Vin Iul 09, 2010 12:43 am

    Deoarece in ultima vreme, cei mici nu mai muncesc ca 'pe vremuri', ci doar cersesc, m-am hotarat sa deschid acest topic si sa va motivez la munca. Si din job'urile secundare se pot castiga bani, nu multi, dar destui pentru inceput. Asadar, ce trebuie sa faceti voi : Veti posta in acest topic o data - de 2 ori pe saptamana si imi veti prezenta prin niste screenshot'uri munca voastra dintr-o anumita perioada. Eu va voi da niste bani in plus. Nu stiu exact sumele, dar voi vedea in functie de activitatea fiecaruia. Va reamintesc ca acest topic este dedicat jucatorilor cu level mic (nu zic exact cat, vedeti si voi.. ) care au o situatie financiara mai slaba.

    Veti posta dupa modelul :

    Nick :
    Level :
    Job secundar :
    Perioada :
    Pozele doveditoare :

    Bine de stiut :

    ScreenShot'urile le faceti in joc prin butonul F8. Ele se vor salva acolo unde aveti instalat GTA San Andreas.
    ScreenShot'urile le uploadati pe www.tinypic.com sau www.imageshack.us (pe imageshack puteti incarca direct galeriile, nu trebuie sa le puneti poza cu poza).



    Totodata, fac un apel la toti jucatorii si ii indemn sa nu mai ii incurajeze pe cei care cersesc, ci sa le recomande acest topic.

    Banii vor fi dati din propriul meu buzunar, dat fiind faptul ca nu am acces la banii primariei (in sensul ca nu pot sa iau eu din ei si sa vi-i dau mai departe voua).


    Atentie ! Cine este prins ca incearca sa fraudeze munca, in sensul ca isi roaga un coleg sa-l ajute la poze sau orice altceva va fi descalificat si va fi trecut pe blacklist pe o perioada nedeterminata si nu va putea sa participe la nicio activitate a primariei.


    Spor la treaba !

      Data/ora curentă este: Vin Sept 20, 2024 10:33 am