4LifeDolce

Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
4LifeDolce


    Ajutoare sociale

    Admin cse
    Admin cse
    Admin
    Admin


    Respectarea Regulilor : Ajutoare sociale  10mo11c
    Browser : Ajutoare sociale  260zltj
    Mesaje : 222
    Data de inscriere : 20/06/2010
    Varsta : 30
    Localizare : Romania

    Ajutoare sociale  Empty Ajutoare sociale

    Mesaj Scris de Admin cse Vin Iul 09, 2010 9:06 pm

    Bun , idee sta in felul urmator .. m`am tot uitat,am ajutat si am dat cu bani in stanga si'n dreapta pe la topicul de Credite .. m'am gandit sa fac acest topic pentru a lasa topicul de Credite special pentru asa ceva si sa posteze oricine are nevoie de bani aici.

    Cerintele sunt urmatoarele:

    *Sa nu fiti nesimtiti si sa cereti de mai multe ori stiind ca aveti bani.
    *Sa nu aveti peste 30 de milioane.
    *Sa nu cereti sume peste 1 milion.
    *Faceti o cerere la minim 4 zile si doar daca chiar aveti nevoie de bani.
    *Nu incercati sa faceti "invarteli" ca dati banii la altii si apoi ii luati inapoi doar ca sa faceti poza .. se vede la declaratii avere(o sa ziceti..eh .. si daca nu postez? daca nu postati luati ban pentru ca nu ati declarat banii acolo,parca asa era regula )
    *Sa aveti level peste 8.

    Model de cerere:

    Nick : -
    Level : -
    Factiune: -
    Doresc suma de: -
    Poza cu /stats: -
    De ce doriti banii?: -

    In atentia utilizatorilor: in caz ca cineva nu respecta regulile de mai sus lasati moderatorii sa se ocupe de ei, nu postati voi acolo ca sa le atrageti atentia, este obligatia lor sa citeasca regulile acestui topic inainte de a posta! De asemenea NU oferiti bani celor care nu respecta modelul de postare sau nu il indeplinesc. Cine nu respecta regulile de mai sus poate fi pedepsit de la warn up, pana la disable posting 10 zile.

      Data/ora curentă este: Vin Sept 20, 2024 3:25 pm